O mnie...

    To może tutaj trochę o mnie.
    Urodziłam się 28. stycznia 2001 roku, chociaż podobno wyglądam na starszą. Mieszkam w woj. śląskim. Dla mnie książki są życiem, a koszykówka nałogiem. Obecnie jestem w liceum na profilu biol-chem-mat (w tym momencie większość ludzi bierze mnie za wariatkę 😋) Raczej jestem typem introwertyka, marzyciela i pesymisty. Uwielbiam wszystko co piękne, ale nie przesadzone. Lubię deszcz i gdy jest zimno. W przyszłości chcę zostać dziennikarką.
    Słucham tego co mi się podoba, niczym nie pogardzę, jeżeli ma to jakiś głębszy sens. Moim ulubionym zespołem jest Green Day, piosenkarzem solowym albo Troye Sivan, albo Ed Sheeran, a piosenkarką Lorde.
    A co z autorami książek? Tutaj jest trochę trudniej... Dwóch takich naj naj to Rick Riordan i Matthew Quick. Co roku jeżdżę na Targi Książki w Krakowie, ponieważ lubię tamtą atmosferę.
    Blog ten założyłam 28. lipca 2015 roku, chociaż rozkręcać zaczął się w 2016. Mam nadzieję, że ze mną zostaniecie i będziecie mi towarzyszyć 😉 A jeżeli chcecie się dowiedzieć więcej to po prostu piszcie.
Udostępnij ten wpis

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Każdy komentarz wywołuje u mnie tzw. "zaciesz" - nieważne czy jest pozytywny czy negatywny, ale dzięki temu wiem, że ktoś mojego bloga czyta :)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.