Kontakt i współpraca

Z wielką chęcią nawiążę współpracę recenzencką z wydawnictwami, autorami oraz księgarniami.
 1. Każda książka będzie zrecenzowana w ciągu najwyżej dwóch tygodni, a jeżeli nie będę w stanie tego zrobić, to o tym poinformuję.
 2. Jeżeli nie postawią państwo wymagania, że książka ma być również oceniona w skali 1-10, to tego nie zrobię, ponieważ uważam, że jest to trochę fałszywe wciskanie czegoś w ramy, a przecież książka książce nierówna, nawet jeżeli ma taką samą ocenę.
 3. Wszystko co piszę jest szczere i zawsze są to pierwsze odczucia po przeczytaniu.
 4. Proszę o umożliwienie mi dodawania jednego wybranego przeze mnie cytatu z książki, ponieważ to również zachęca do przeczytania.
Jeżeli są państwo zainteresowani współpracą  proszę skontaktować się ze mną przez e-mail:
limonka1196@gmail.com
Udostępnij ten wpis

1 komentarz :

 1. Dobry wieczór!
  Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki i upominki? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do nowego konkursu literackiego "Już nie zapomnisz mnie" - www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i... co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając cały regulamin na blogu. :) Pozdrawiam ciepło!


  ps. przepraszam, jeśli uznasz moją wiadomość za spam.

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz wywołuje u mnie tzw. "zaciesz" - nieważne czy jest pozytywny czy negatywny, ale dzięki temu wiem, że ktoś mojego bloga czyta :)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.